Odlov GC2N98T – Stepansky most – Tricet pripadu majora Zemana

Na lov jsme se vydali celá geo rodinka. Kešku máme po cestě k babičce na Mělník s kterou večer ještě plánujeme noční odlov pohádkové keše GC2YZNY. Z pod mostu ke kešce vede pěkná cesta podél vody. Šipka lítala jak splašené, podle informací z logu jsem očekával, že my to nedá zadarmo. Našel jsem pěknou cestičku, kterou se dalo vstoupit do keřů k místu uložení kešky. Při hledání jsem se pěkně zapotil, lehce popálil o kopřivy a řádně poškrábal od větví, ale nakonec jsem jí dal. Majitel kešky by měl zvážit zda nepřidat hvězdičku k terénu, protože na 1,5 hvězdičky terén rozhodně není.

Found it MCx.cz found Stepansky most – Tricet pripadu majora Zemana

Saturday, 29 August 2015 Stredocesky kraj, Czech Republic N N 4.6 km from your home location

Odloveno s georobůtkem po cestě k babičce na Mělník. Šipka lítala jak splašené, takže finální dohledání proběhlo na základě intuice. Lehce popálení od kořiv a řádně poškrábaní od větví jsme jí nakonec dali. IN: CWG. Díky za pěknou kešku.

O Autorovi

MCx.cz

MCx.cz
Dne 8.8.2015 jsem se zaregistroval na GC. Dne 15.8.2015 jsem našel svou první keš. Od té doby patřím mezi podobně postižené jedince. Geocaching mi také pomáhá vyvětrat hlavu od mnoha věcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.