Odlov GC2YZNY – O pernikove chaloupce – nocni kes

Na první noční lov vyrážíme řádně vybaveni. Finálku jsem vyluštily doma a samotný lov si necháváme na sobotní noc. Po kapsách kinder ptákoviny na výměnu. Natěšení co tomu řekne georobůtek až najde podklad. Zpracování kešky je moc pěkné, naše dvouletá dcera, která se jinak tmy bojí, tak zvládla lov bravurně, svítila nám na cestu baterkou, prodírala se lesem. Cestu k finálce nám ukázali bludičky. Celá noční lesní akce, byla pro rodinku krásný zážitek.

Found it MCx.cz found O pernikove chaloupce – nocni kes

Saturday, 29 August 2015 Stredocesky kraj, Czech Republic N N 11.1 km from your home location

Odloveno společně s geo polovičkou, kačátkem a naší bábi. Zpracování kešky je moc pěkné, naše dvouletá dcera, která se jinak tmy bojí, tak zvládla lov bravurně, svítila nám na cestu baterkou, prodírala se lesem. Cestu k finálce nám ukázali bludičky. Celá noční lesní akce, byla pro rodinku krásný zážitek. In / Out: čestná výměna kinder ptákovin. Díky za keš.

 

MCx

MCx

Hoďte mě mezi vlky, a já se vrátím jako vůdce smečky

One thought on “Odlov GC2YZNY – O pernikove chaloupce – nocni kes

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.