Odlov GC2KHN3 – Rothkirchen 01 – PRO KOLA I PESI

Odlov kešky jsem měl naplánovaný po cestě z práce někdy v týdnu. Jenomže kvůli deštivému počasí jsem se k tomu nedostal. O víkend v neděli se chystáme na geo procházku po Mělníku, to bude z ruky. Jenže na sobotu už plán máme, teď mě to docvaklo. Jedeš večer na letiště, pojedeš okolo ještě za relativního světla a tak padlo rozhodnutí – to dám. Vybaven svítilnou pro všechny případy, vyrážím. Odlov byl totální drive-in. Takže ještě stíhám o kousek dál kešku GC1XRB7.

GC2KHN3_Rothkirchen 01 - PRO KOLA I PESI_6 GC2KHN3_Rothkirchen 01 - PRO KOLA I PESI_5 GC2KHN3_Rothkirchen 01 - PRO KOLA I PESI_4

Found it MCx.cz found Rothkirchen 01 – PRO KOLA I PESI

Saturday, 22 August 2015 Stredocesky kraj, Czech Republic S S 6.6 km from your home location

Rychlý odlov po cestě na letiště. Díky za kešku.

 

 

O Autorovi

MCx.cz

MCx.cz
Dne 8.8.2015 jsem se zaregistroval na GC. Dne 15.8.2015 jsem našel svou první keš. Od té doby patřím mezi podobně postižené jedince. Geocaching mi také pomáhá vyvětrat hlavu od mnoha věcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.