Odlov GC2CXEE – Vinarska / Wine

Druhá keška v rámci naší geo procházky se nachází v samém srdci polabského parku. Směrem od Domu dětí a mládeže přicházíme na určené souřadnice. V parku je docela rušno, navíc kousek od místa, kde je keška sedí na lavičce paní s pejskem. Poprosil jsem ženu, aby mudla zabavila a s georobůtkem vyrážíme na lov. Najít samotnou skrýš pro kešku nebylo těžké, teď ještě nenápadně přemístit schránku někam, kde se můžu v klidu zapsat a vše zdokumentovat. Nález pixly georobůtka rozradostnil, takže na celý park vykřikuje, že jsme našli poklad. Slibuji, že půjdeme na houpačku, když přestane. Zabralo to.

GC2CXEE_Vinarska_4 GC2CXEE_Vinarska_6

IMG_20150823_142049085

Found it MCx.cz found Vinarska / Wine

Sunday, 23 August 2015Stredocesky kraj, Czech Republic N N 10.4 km from your home location

Nalezeno při nedělním výletu s georobůtkem, díky za kešku. In: CWG.

O Autorovi

MCx.cz

MCx.cz
Dne 8.8.2015 jsem se zaregistroval na GC. Dne 15.8.2015 jsem našel svou první keš. Od té doby patřím mezi podobně postižené jedince. Geocaching mi také pomáhá vyvětrat hlavu od mnoha věcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.