Odlov GC1XRB7 – Libeznicka kes / Cache Libeznice

Odlov kešky jsem měl naplánovaný po cestě z práce někdy v týdnu. Jenomže kvůli deštivému počasí jsem se k tomu nedostal. O víkend v neděli se chystáme na geo procházku po Mělníku, to bude z ruky. Jenže na sobotu už plán máme, teď mě to docvaklo. Jedeš večer na letiště, pojedeš okolo ještě za relativního světla a tak padlo rozhodnutí – to dám. Vybaven svítilnou pro všechny případy, vyrážím. Svítilna se hodila. Uvnitř stromů byla už skoro tma. Musím se přiznat, že mě chvíli trvalo, než mě v té tmě při svitu baterky docvaklo, kde že to mám hledat. Kešku jsem pokořil, na letiště dojel včas. Za kvalitu fotky se omlouvám, z baterkou v zubech a focené mobilem to není to pravé ořechové. Jsem už poučený a brzy do vybavení přibude čelovka a snad časem i něco lepšího na focení.

Found it MCx.cz found Libeznicka kes / Cache Libeznice

Saturday, 22 August 2015 Stredocesky kraj, Czech Republic S S 6.8 km from your home location

Rychlý odlov po cestě na letiště. Prima schovka. In: CWG / Out: bohužel nic tam nebylo. Díky za kešku.

This entry was edited by MCx.cz on Saturday, 22 August 2015 at 21:34:31 UTC.

O Autorovi

MCx.cz

MCx.cz
Dne 8.8.2015 jsem se zaregistroval na GC. Dne 15.8.2015 jsem našel svou první keš. Od té doby patřím mezi podobně postižené jedince. Geocaching mi také pomáhá vyvětrat hlavu od mnoha věcí.

1 Komentář

  1. Pingback: Odlov GC2KHN3 – Rothkirchen 01 – PRO KOLA I PESI | geoBlog MCx.cz

Přidávání komentářů není povoleno.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.