GeoKrtek GKCDD7 skoro jsem ho pohřbil

S nadšením jsem v srpnu psal o tom jak se geokrtek po pár dnech po vložení do keše GC3HPJE – Kostel svate Ludmily pohnul. Vzal ho „nováček“ tulpasino a já s napětím čekal, kde se objeví. Když se měsíc nic nedělo začal jsem tulpasina uhánět. Z jeho strany bohužel nebyla žádná odezva. Koncem listopadu jsem se už pomalu smířil s tím, že krtek je nadobro „ztracený“. A ejhle dnes přišla notifikace, že se krtek pohnul. Říkám si paráda. Otevřel jsem listing na geokrety a koukám, že za celé 4 měsíce se krtek posunul o celých 6 km dál. A je ho další cesta? Uvidíme.

Svého prvního krtka USB Key 1GB jsem vypustil 23.8.2015 do keše GC3HPJE – Kostel svate Ludmily.

 

O Autorovi

MCx.cz

MCx.cz
Dne 8.8.2015 jsem se zaregistroval na GC. Dne 15.8.2015 jsem našel svou první keš. Od té doby patřím mezi podobně postižené jedince. Geocaching mi také pomáhá vyvětrat hlavu od mnoha věcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.