GeoKrtek GKCDD7 je na cestě

Úvodem si dovolím malou osvětu. Takže cože je to ten GeoKrtek? GeoKrtci jsou nekomerční podoba putovních předmětů, které hráči geocachingu nechávají v keších. Kačeři tyto objekty (zvané GeoKrety, GeoKrtci) přenášejí z jedné keše do druhé a každý pohyb zapisují na určené stránce www.geokrety.org. Cesta každého takového GeoKrtka je zobrazována na mapě. Tato služba je zcela zdarma.

Svého prvního GeoKrtka GKCDD7 jsem vypustil před několika dny. Je to 1GB flash disk ke kterému je připevněna kartička se sledovacích kódem. Součástí informací, které jsou uvedeny na kartičce je i krátké info k misi geokrtka. Více informací je pak popsáno na webové stránce GeoKrety.

S napětím jsem sledoval logy z krabičky, kde jsem geokrtka uložil a čekal až se objeví zpráva o jeho pohybu. Dnes mě přišlo emailové upozornění, že krtka nějaký kačer vyzvedl, takže geokrtek je na cestě.

 

 

O Autorovi

MCx
Život začíná tam, kde končí zóna pohodlí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Přečíst si víc.